1000 gibov

Vaje 1000 GIBOV so namenjene izboljšanju gibalnih sposobnosti in so primerne za vsakogar. Odlično pripomorejo k odpravi jutranje zaspanosti, saj nas na sproščen, blag in prijazen način uvedejo v nov dan.

Aerobika

Badminton

Badminton je igra z loparjem in žogico primerna za vse starosti in vse stopnje izkušenosti.

Funkcionalna vadba

Pri funkcionalni vadbi gradimo na fizični pripravljenosti, obdelamo vse mišične skupine in delamo na višji intenzivnosti, kar pa je odvisno od vsakega posameznika

Joga

Je namenjena in prilagojena vsem starostnim kategorijam.

Kolesarjenje

Organiziramo rekreativno kolesarsko prireditev: PO KLANČKU GOR – PO KLANČKU DOL, na kratko: KLANČKI !

Košarka

Vsakotedenska rekreacija in druženje košarkarskih zanesenjakov.

Namizni tenis

Rekreacija za ljubitelje namiznega tenisa.

Nogomet

Dribling, finta v levo, lob, plasirana… brez nogometa ne gre niti v ŠD Zadvor

Odbojka

V okviru ŠD Zadvor igramo tudi odbojko. Ta ekipni šport v zadnjem času postaja vse bolj priljubljena zabava za staro in mlado, saj je ena tistih rekreativnih dejavnosti, kjer lahko sodelujejo vsi skupaj, ne glede na starost, spol ali kako drugo dejstvo.

Otroška telovadba

Otroška telovadba, ki jo ŠD Zadvor organizira že vrsto let, je nedvomno prijazen športni začetek zabave, ki otroke seznani s pomenom rednega in zdravega gibanja. Skozi igro otroci spoznavajo pomen gibanja in druženja ter na prijeten in zdrav način spoznajo pomen kakovostnega preživljanja prostega časa.

Pilates

Pilates je celostna vadba za telo in dušo. Svoje telo gradimo od znotraj navzven. Začnemo s centrom telesa (našim »power housom« – trebušne in hrbtne mišice) in povezujemo z mišicami na nogah, rokah in zadnjico.

Pilates – zdrava hrbtenica

Vadba je namenjena vsem, ki se zavedajo pomena redne telesne aktivnosti za preprečevanje bolečin v hrbtenici. Starostne omejitve ni.

Ples za odrasle

Pri plesu ni nikakršnih meja, niti starostne ne!

Ples za otroke

Za otroke je ples igra, v kateri uživajo in se sprostijo.

Rekreacija ženske

Starost vadečih je od 30 do 60 let. Vadba se začne z ogrevanjem.

Smučarski tek

Pozimi organiziriamo tek na smučeh na urejenih smučinah Zadvor.

Splošna vadba 1. skupina

To je vadba za tretje življenjsko obdobje.

Splošna vadba 2. skupina

Vadba poteka v okviru projekta Zdravo društvo.

Tečem

Program TEČEM temelji na principih identifikacije udeležencev s tekom, kar tudi pomeni, da želimo ustvariti blagovno znamko, ki bo slonele na najbolj prepoznavnem tekaškem produktu pri nas Ljubljanskem maratonu in bo udeležencem na podlagi članstva nudila posebne ugodnosti, ki jih drugje ne bo mogoče pridobiti

Veslanje

Veslaška sekcija je aktivna skozi celotno leto. Veslamo po Slovenskih in tudi tujih rekah. Radi veslamo po mirnih vodah in prav tako tudi bo bolj deročih.

Latinobika

Poživljajoča rekreacija, ki poteka ob ritmični glasbi.