O SEZNANJENOSTI Z UKREPI ZA PREPREČEVANJE KORONA VIRUSA

S podpisom obrazca ČLANSTVO V ŠPORTNEM DRUŠTVU ZADVOR – sezona 2020/2021, glede seznanjenosti z ukrepi za preprečevanje korona virusa,

izjavljam, da sem seznanjen z vsemi ukrepi za preprečevanje širjenja koronavirusa, ki veljajo v Sloveniji – spletne povezave do vladnih ukrepov in do priporočil NIJZ so objavljene na društveni spletni strani ter z vsemi COVID-19 protokoli, ki jih predpisuje organizator Športno društvo Zadvor glede posameznih vadb in jih obiskovalec posamezne vadbe prejme na vadbi ali preko društvenega elektronskega obveščanja.

COVID-19 IZJAVA

 

Izjavljam, da sem seznanjen z vsemi ukrepi za preprečevanje širjenja koronavirusa, ki veljajo v Sloveniji in z vsemi COVID-19 protokoli, ki jih predpisuje organizator Športno društvo Zadvor. Izjavljam,

– da v zadnjih 7 dneh nisem imel povišane telesne temperature (višjo od 37,5 C),

– da v zadnjih 7 dneh nisem imel nobenega od naslednjih simptomov kot so kašelj, zasoplost, zamašen nos, vneto grlo, izgubi vonja, nenavadnih bolečin, nenavadnih glavobolov, diareje ali pretirane utrujenosti. V zadnjih 20 dneh nisem imel tesnih stikov z osebo, ki ima/je imela katerega koli od zgoraj navedenih simptonov in bi zato obstajal kakršen koli sum na okužbo s COVID-19.