Namizni tenis

Rekreacija za ljubitelje namiznega tenisa.
Namizni tenis je hitra in dinamična igra, ki za člane ŠD Zadvor že vrsto let pomeni redno tedensko sprostitev, ki organizirano poteka predvsem v dvorani Zadružnega doma Zadvor. Ena najhitrejših iger z žogo, pri kateri lahko žogica doseže hitrost do 160 km/h je še posebej zanimiva zaradi dejstva, da priučitev osnov ni težka, zaradi česar se lahko kmalu zabavate v prijateljskih dvobojih ali pa nemara izzivate lokalne mojstre te veščine. Odveč je pripomniti, da tovrstne dvoboje člani ŠD Zadvor redno uprizarjajo in se ob tem izvrstno zabavajo. Sicer pa ta športna panoga ne pozna starostnih omejitev, za rekreativno igranje tudi ni potrebne veliko kondicije – večna mamljivost namiznega tenisa se skriva v dobrih refleksih ter hitrih gibih, ki jih z rednim igranjem člani ŠD Zavor izboljšujemo in nadgrajujemo. V izbranih terminih ga igramo bodisi hitro in se pri tem dobro razgibamo bodisi počasneje in pri tem uživamo.