Splošna vadba 2. skupina

Vadba potek v okviru projekta Zdravo društvo.
Z vadbo smo izredno zadovoljne saj voditeljica vadbi dodaja vedno nove in nove elemente. Seveda elemente primerne naši populaciji, tako da postopoma napredujemo.

• Prav v okviru projekta Zdravo društvo v katero sodi tudi naša skupina, smo na podlagi vseh priporočenih in opravljenih testiranj ugotovile, da delamo prav in dobro, ker so bili rezultati vedno boljši in boljši. Iz česar lahko sklepamo, da za vadbo ni nikoli prepozno. Rezultati pridejo neoziraje se na leta. In prav izboljšani rezultati so nam motivacija še za druge razno razne aktivnosti izven društva, kot naprimer:
  • v času počitnic smo aktivne na trim stezi,
  • se družimo na pohodih po bližnji in daljni okolici,
  • poiščemo kakšno prireditev, razstavo in podobno,
  • gremo kdaj na izlet (z vlakom), da si po možnosti med seboj pomagamo pri lajšanju zaenkrat še skromnih zdravstvenih težav.

Naše jeseni življenja ne moremo spremeniti v pomlad, lahko pa to jesen spremenimo v zlato.
In hvala društvu, da nam to omogoča.