TEDEN GIBANJA BO NASLEDNJI TEDEN !

International Sport and Culture Association, na kratko: ISCA, že 9. leto zapored organizira odmevno mednarodno iniciativo MOVE WEEK – TEDEN GIBANJA, katere namen je spodbuditi prebivalce držav po vsem svetu, da vključijo gibanje in športne aktivnosti v svoj vsakdan. Na pobudo Športne unije Slovenije je tudi letos  zraven naše društvo.

Redna telesna dejavnost ima opazne pozitivne učinke na človekovo zdravje, in sicer tako telesno kot tudi duševno zdravje. V izrednih razmerah, v katerem se je znašel cel svet, je še toliko bolj pomembno, da vsak posameznik skrbi za svoje zdravje in imunski sistem z redno telesno aktivnostjo.

Prav zato smo za teden od 31.5.2021 do 6.6.2021 v ŠDZ pripravili kar nekaj aktivnosti, ki bodo popestrili sicer običajni teden, ko so na voljo zgolj redne tedenske vadbe. Več najdete v priponki, a zagotovo vas vabimo in pozivamo k udeležbi na naslednje aktivnosti:

  • Tekaška vadba – s povezovanjem korakov do tekočega veselja
  • MTB izlet po ČS Sostro – iščemo grebenske linije
  • Otroška telovadba na trimu – ko gozd postane družinsko igrišče
  • Večerni petkov pohod na Orle – za umiritev misli konec delavnega tedna
  • Boot camp – preko napetih mišic do zdrave kondicije
  • Predstavitev rolanja – ko koordinacija postane čista zabava
  • In ostalo kar najdete v društvenem naboru

 

Vabljeni k udeležbi!