Decembrske uradne ure

Mesec je naokoli in spet je tu prvi ponedeljek v mesecu, ko vas z veseljem povabimo na uradne ure, ki jutri, v ponedeljek 6. 12. 2021, med 17:00 in 18:00 in v pisarni društva v prvem nadstropju Zadružnega doma Zadvor. Že običajno tam lahko uredite vse kar je v zvezi z društvom , tam pa lahko pridobite tudi vse možne informacije v zvezi z delovanjem društva.

Vljudno vabljeni !

Medtem, ko čakamo na dokončno potrditev (in objavo) začasnih lokacij tistih vadb, ki potekajo v Zadružnem domu Zadvor, kjer trenutno poteka obnova dvorane, pa vas vabimo k branju predstavitvenega intervjuja z našo novo vaditeljico, ki sliši na ime Nika Artač. Pravi, da ji rekreacija teče po žilah, verjame, da je gibanje pomembno. Da ne izdamo preveč, pa le obiščite naši spletno stran: https://sportnodrustvozadvor.si/novice/2021-12-05/nika-verjame-v-rekreacijo/