S KOLESI PO VRHOVIH OKOLI LJUBLJANE – aktivno v poletje !

Letošnje poletje ponuja obilo priložnosti za kolesarjenje, zato izkoriščamo priložnost in vas vljudno vabimo k sodelovanju v S KOLESI PO VRHOVIH OKOLI LJUBLJANE. Tudi letos ta akcija ponuja vse do konca oktobre kolesarske cilje v okolici, ki lahko pomenijo prijetno dnevno dozo rekreacije za kolesarje vseh nivojev pripravljenosti, ne glede  na to ali gre za cestna ali gorska kolesa. Na vrhove lahko namreč pristopite na različne načine, enako je s spusti. Več o akciji najdete na:

 https://sportnodrustvozadvor.si/prireditve/s-kolesom-po-vrhovih-okoli-ljubljane-2021/

Prijavo in pridobitev kartončka lahko opravite vsak dan pri Špeli Bau v Baru 113 (razen ponedeljka).

VLJUDNO VABLJENI K SODELOVANJU !

—————————————————————————————————————————————–

Tečete ? Vam uspeva vzdrževati rednost ? Stopnjuj pripravljenost, 40. Molniški tek se bliža. Če bodo razmere primerne, tečemo septembra ! Več kmalu….