SPLETNA OBJAVA BILTENA ŠD ZADVOR


ŠD ZADVOR je ob 35-letnici društva izdalo bilten s katerim je popisalo pot od začetka do skoraj današnjih dni. Ne povemo, da bo naslednje leto že potrebno govoriti o 40-letnici. V biltenu se nahaja precej spominov, povednih fotografij in vtisov tistih, ki so prispevali k temu, da društvo danes lahko omeni kako se v njegovem okviru rekreira, na tak ali drugačen način, preko 500 članov. Ne gre zgolj za redne tedenske vadbe, ne gre zgolj za organizacijo dogodkov, ne gre za izpeljavo projektov zunaj in znotraj, ne gre za povezovanje z ostalimi deležniki. Gre za veselje do gibanja, rekreacije, do druženja, gre za prezentacijo čiste življenjske sile, ki se odraža v zdravem življenjskem slogu in optimističnem pogledu na svet.

Zgodbo najdete TU. Privoščite si jo !