Z VAMI JE MOLNIŠKI TEK BOLJŠI – NAJLEPŠA HVALA !

Po lanski mokri izvedbi, je letošnji Molniški tek minil v vremenu kot si ga lahko zgolj želimo. Sončno vreme, oprana trasa, nekaj zavojev , vzponov in spustov ter kup udeležencev vseh starosti so znaki, da se je zgodil 43. MOLNIŠKI TEK – tradicionalna rekreativna tekaška prireditev v ČS Sostro, ki je največji dogodek našega društva. Tudi 19. 5. 2024 bo ŠPORTNEMU DRUŠTVU ZADVOR ostala v lepem spominu – skupaj z vami je 43. izvedba Molniškega teka, kljub manjšim zadrega imenitno uspela, zato se društvo iskreno zahvaljuje vsem, ki ste pomagali pri izvedbi teka. Ob tem izkoriščamo priložnost tudi za zahvalo vsem prostovoljcem, ki ste v dneh pred dogodkom, med samim dogodkom in kasneje pripomogli k temu, da je nedelja minila v res pozitivnem vzdušju.

NAJLEPŠA HVALA ZA POMOČ !

Pri izvedbi teka so nam pomagali:

1. Belektron d.o.o.
  2. Stil inženiring