Z VAMI JE MOLNIŠKI TEK BOLJŠI – NAJLEPŠA HVALA !

Po lanski mokri izvedbi, je letošnji Molniški tek minil v vremenu kot si ga lahko zgolj želimo. Sončno vreme, oprana trasa, nekaj zavojev , vzponov in spustov ter kup udeležencev vseh starosti so znaki, da se je zgodil 43. MOLNIŠKI TEK – tradicionalna rekreativna tekaška prireditev v ČS Sostro, ki je največji dogodek našega društva. Tudi 19. 5. 2024 bo ŠPORTNEMU DRUŠTVU ZADVOR ostala v lepem spominu – skupaj z vami je 43. izvedba Molniškega teka, kljub manjšim zadrega imenitno uspela, zato se društvo iskreno zahvaljuje vsem, ki ste pomagali pri izvedbi teka. Ob tem izkoriščamo priložnost tudi za zahvalo vsem prostovoljcem, ki ste v dneh pred dogodkom, med samim dogodkom in kasneje pripomogli k temu, da je nedelja minila v res pozitivnem vzdušju.

NAJLEPŠA HVALA ZA POMOČ !

Pri izvedbi teka so nam pomagali:

 1. Belektron d.o.o.
 2. Stil inženiring
 3. Remty – Stane Tomc
 4. Hiša lepote Porenta
 5. Smrekovit
 6. Gostilnica Orle
 7. Gostilna in pizzeria pr*Buric
 8. HBC
 9. Equa
 10. Gostilna Kovač
 11. Frizerstvo Nataša Likovič
 12. Pekarna Ježek
 13. Slaščičarna Polje
 14. Dr.Oetker
 15. Zavarovalnica Triglav
 16. Vulkanizerstvo Bužga
 17. Strim plus
 18. Društvo žena in deklet Ljubljana Moste Polje
 19. TEM Čatež