PO TRASI MOLNIŠKEGA PONOČI – ZADNJA LETOŠNJA AVANTURA – 30.12.2023 OB 17-tih pred ZDZ

Vas zanima kako je teči ponoči? Vas zanima kako izgleda Molniška trejl proga ponoči? Vas je mogoče strah nočnega gozda in teka po njem?

Evo, da si odgovorite na vsa vprašanja, pridite na OGLEDNI NOVOLETNI MOLNIŠKI NOČNI TEK, s startom v soboto 30.12. ob 17.00 na običajnem start en mestu pred Zadružnim domom v Zadvoru.

Tek je brezplačen, samooskrben. Obvezna sta »čelna lučka in flaška napitka«. Tempo bo zelo počasen…prilagojen bolj počasnim…cca 2,45 za celo progo (cca 16 km – gore, dole, sem in tja po Zadvorskem, Dobrunjskem hribu in okolici), to v praksi pomeni da se v hrib hodi, ravnine in navzdol pa teče. Vsak teče na lastno odgovornost. Se veselimo vsakogar !

 

VLJUDNO VABLJENI NA LETOŠNJO ZADNJO PUSTOLOVŠČINO !

…ker je vsak konec, začetek nečesa novega…..