Vabilo na Tečaj Rolanja – Priložnost za Uživanje v Sončnih Dneh!

Dragi ljubitelji športa,

Zakaj čakati, ko pa so sončni dnevi pred nami in nam ponujajo edinstveno priložnost za uživanje v naravi in izboljšanje svojih gibalnih spretnosti? Vabimo vas, da se pridružite našemu Tečaju Rolanja, ki se prične jutri na igriščih OŠ Sostro.

Podrobnosti o tečaju SPODAJ !

Rolanje je zabavna, zdrava in družabna aktivnost, ki bo izboljšala vašo ravnotežje, koordinacijo ter splošno kondicijo. Ne zamudite priložnosti, da se naučite novih veščin in se povežete s prijatelji in družino na sončnih igriščih OŠ Sostro.

Ne pozabite, da lepi sončni dnevi niso večno trajajoči, zato izkoristite to priložnost za aktivno preživljanje časa na prostem in izboljšanje svojega zdravja. Prav zato smo se odločili za hitro organizacijo tečaja, da vam omogočimo uživanje v rolanju v najlepšem možnem vremenu.

Prijave so omejene, zato se čim prej prijavite in si zagotovite svoje mesto na našem Tečaju Rolanja. Veselimo se, da vas bomo pozdravili jutri na igriščih OŠ Sostro in skupaj izkoristili te čudovite sončne dni.