Oktobrske uradne ure bodo v ponedeljek 2. 10. 2023 od 17:00 do 18:00

Hej članice, hoj člani Športnega društva Zadvor (in vse/i , ki to še boste),

Veste kaj? Prihaja ponedeljek, 2. oktober 2023, in imamo nekaj kulskega za vas! Označite si ta datum, ker bomo imeli v naši društveni pisarni v prvem nadstropju ZDZ uradne ure, ki bodo v celoti namenjene uvodu v letošnjo sezono.

V tem času boste lahko uredili vse, kar se tiče našega društva, od prijav na vadbo do članarin in še več. Na voljo bomo od 17:00 do 18:00, zato ne zamudite te priložnosti. Plavalci naj to velja tudi za vas !

Zabeleži si podrobnosti:

– Datum: Ponedeljek, 2. oktober 2023

– Čas: 17:00 – 18:00

– Kje: Društvena pisarna, prvo nadstropje ZDZ

Naši super ekipa bo na voljo za vsa vprašanja in pomoč, zato pridite in nas obiščite. Urejanje stvari in prijetno druženje so zagotovljeni!

Če imate kakšna dodatna vprašanja, nas vedno lahko kontaktirate na obvestila@sportnodrustvozadvor.si

Športni pozdrav !