Kolesarska pustolovščina v Evropskem tednu mobilnosti na Molniku

Imamo odlično novico za vas! Čas je, da svoje kolesarske spretnosti pokažete svetu (ali vsaj naši čudoviti skupnosti), še posebej če gre za dober namen in ozaveščanje ! V okviru tedna mobilnosti vas vabimo na dva kolesarska izleta, ki bosta bolj zabavna kot veveričja tekma po gozdu!

Sredin gorskokolesarski izlet  na Molnik

Datum: Sreda, 20. 9. 2023

Čas: 16:00

Zbirno mesto: Brunarica Zadvor

Pot: Gorskokolesarski izlet na Molnik

Trajanje: Dve do tri ure

Očistite kolesa in pripravite se na razburljive avanture na dveh kolesih. Morda bomo našli celo skrit zaklad na poti! Za vsa vprašanja in dodatne informacije nas lahko kontaktirate: obvestila@sportnodrustvozadvor.si

 

Ne zamudite te priložnosti za druženje, smeh in svež zrak. Pridružite se nam, saj bomo skupaj “kolo-raziskovali” našo čudovito okolico!

Športni pozdrav !