SREDA – 9.7.2023 – VABLJENI NA BREZPLAČEN TEČAJ NORDIJSKE HOJE!

Skike klub Slovenija v sodelovanju z MOL in ŠD Zadvor vabi na navdihujoč in brezplačen tečaj nordijske hoje, ki se bo pričel v sredo, 6. septembra 2023, ob 17. uri. Tečaj bo potekal na igrišču Osnovne šole Sostro v Ljubljani.

Nordijska hoja je odlična vadba za izboljšanje telesne pripravljenosti, krepitev mišic ter ohranjanje zdravega načina življenja. Ne glede na vašo starost ali telesno pripravljenost, je nordijska hoja primerna za vse.

Na brezplačnem tečaju nordijske hoje boste:

• Naučili pravilne tehnike nordijske hoje.
  • Izboljšali telesno kondicijo.
  • Kreirali zdrave navade gibanja.
  • Spoznali prijetno družbo in občutek skupnosti.
  • Pridružite se nam in skupaj bomo korak za korakom dosegli vaše cilje!

Za udeležbo na tečaju potrebujete le udobna oblačila, obutev primerno za hojo in dobro voljo. Palice za nordijsko hojo vam bomo zagotovili na samem tečaju.

Za dodatne informacije in prijave nas kontaktirajte na spodnjih naslovih:

Skike klub Ljubljana: https://www.facebook.com/skikeslovenija/

Športno društvo Zadvor: Marija Pavlič (031 657 923)

Pridružite se nam na brezplačnem tečaju in skupaj bomo naredili korak v smeri bolj zdravega in aktivnega življenja!