NEDELJA 17. 9. 2023 – VABLJENI NA POHOD Z NORDIJSKIMI PALICAMI/S SKIKE NA ORLE!

Skike klub Ljubljana in Športno društvo Zadvor v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana vas vabita na nepozaben pohod z nordijskimi palicami/SKIKE na prečudovite Orle. Pohod bo potekal v okviru Tedna odprtih vrat Športnega društva Zadvor ter v sklopu projekta “Ljubljana je šport.”

Datum: 17. september 2023

Čas začetka: 9:30

Orle ponuja čudovite naravne poti in razgledne točke, ki jih lahko raziskujete ob pomoči nordijskih palici/SKIKE. Pohod je primeren za vse, ne glede na vašE izkušnjE, saj bomo poskrbeli za različne stopnje zahtevnosti.

Program pohoda vključuje:

• Učenje pravilne tehnike nordijske hoje ali skikanja.
  • Raziskovanje naravnih lepot Orlov.
  • Priložnost za sprostitev in druženje z drugimi udeleženci.
  • Pester nabor aktivnosti za vse generacije.

Udeležba na pohodu je brezplačna, vendar vas prosimo, da se predhodno prijavite, da lahko pripravimo dovolj nordijskih palic in skikov za vse udeležence.

Prijave in dodatne informacije:

Skike klub Ljubljana: https://www.facebook.com/skikeslovenija/

Športno društvo Zadvor: Marija Pavlič (031 657 923)

Pridružite se nam na tem čudovitem pohodu in doživite naravne lepote Orlov na edinstven način. Veselimo se vaše udeležbe!

Skike klub Ljubljana, Športno društvo Zadvor in Mestna občina Ljubljana

v okviru projekta “Ljubljana je šport”