V soboto bo DAN ČS Sostro – vabljeni !

Spoštovane članica/član Športnega društvo Zadvor!

Vabimo vas na tradicionalni Dan Četrtne skupnosti Sostro, ki bo potekal v soboto, 26. avgusta 2023. Pričetek dogodka bo ob 13. uri (več v priponki) v Podmolniku, nasproti bara Tinkara.

Naša četrtna skupnost je polna živahnih dogodkov in prizadevanj za boljšo prihodnost. Na dogodku se se lahko vsi skupaj poveselimo, med drugim pridobimo prve informacije o prihajajoči sezoni-

Na dogodku bo stala tudi stojnica našega društva, kjer bomo delili koristne informaci

je o začetku sezone. Veseli bomo vaših vprašanj in priložnosti za sproščen pogovor.

Kulturni program bo popestril Mešani pevski zbor ZORA Janče, ki nas bo navdušil z izbranimi pesmimi, ter nadarjeni učenci Glasbene šole BUČAR, ki nam bodo pričarali glasbeno doživetje.

Na dogodku bo Konjeniško društvu Sostro praznovalo svojo 30. obletnico delovanja.

Prisrčno vabljeni, da se nam pridružite na sobotnem dogodku! Skupaj bomo ustvarili prijetno vzdušje, se povezali med seboj in proslavili dosežke naše četrtni skupnosti.

Se vidimo v soboto, 26. avgusta 2023, ob 13. uri, v Podmolniku nasproti bara Tinkara!

Športni pozdrav,

ŠD Zadvor