V A B I L O K SODELOVANJU NA ZADVORSKI GOLAŽIJADI 2023

Pozdravljeni ljubitelji dobrega golaža!

Veseli september že trka na vrata, kar pomeni, da se bliža tradicionalna prireditev – ZADVORSKA GOLAŽIJADA 2023! Letos že deseto leto zapored in to bo zagotovo dogodek, ki ga ne smete zamuditi. Tudi zato ŠD Zadvor ponovno išče posameznike/ce za sodelovanje v ekipi, ki bi na dogosku zastopala naše društvo.

DATUM: 10. september 2023

KRAJ: Brunarica Zadvor

KAJ PRIČAKOVATI – glej prilogo:

Tekmovanje v kuhanju najbolj okusnega golaža, kjer boste lahko pokazali svoje kulinarične spretnosti.

Kreativni izziv pri okrasitvi stojnic, ki bo polepšal našo prireditev.

Glasbeni užitki ob zvokih ansambla Joker, ki nas bo spravil v plesni ritmični korak.

Deseta obletnica naše Golažijade je prav poseben mejnik, zato si obetamo še več okusnih presenečenj, veselja in nepozabnih trenutkov.

POTRDI SVOJO UDELEŽBO:

Vašo udeležbo potrdite do 4. 9. 2023 na ta društveni naslov.

Pridružite se nam v velikem številu, da skupaj ustvarimo pravo golažarsko vzdušje rekreativnega značaja!