Teden gibanja – Move week – ŠDZ je zraven !

Teden gibanja – Move week je vseevropski projekt in del kampanje Sedaj se gibamo – NowWeMove. Letos bo Teden gibanja poteka med 22. in 28. majem 2023. V njem sodeluje tudi vaše omiljeno društvo.

Gre za vsakoletni svetovni dogodek, namenjen promociji gibanja in pozitivnega vpliva redne telesne vadbe na zdravje človeka. Je del širše kampanje Sedaj se gibljemo – »Now We Move«, ki poteka pod okriljem Mednarodne zveze za šport in kulturo (ISCA). Več informacij o samem projektu je dosegljivih na spletnem mestu: https://moveweek.eu/ .

V okviru Tedna gibanja se širom Slovenije in znotraj ostalih udeleženih držav po svetu odvijajo raznovrstne, brezplačne športno rekreativne aktivnosti in vadbe, namenjene različnim populacijam. Osrednji cilj projekta je promocija gibanja in njegovih pozitivnih učinkov, vključevanje ljudi v telesno aktivnost in spodbujanje k zdravemu načinu življenja. Vsi dogodki pod okriljem ŠD Zadvor so za  udeležence brezplačni.

V okviru pobuda vas tokrat vabimo na:

V petek 26. 5. 2023:

  • Ob 17-tih se dobimo pri Brunarici Zadvor – OTROŠKA TELOVADBA NA TRIMU
  • Ob 18-tih se dobimo pri Brunarici Zadvor – SPLOŠNA VADBA NA TRIMU
  • Ob 18-tih se dobimo Na Urhu pri cerkvi – POHOD NA ORLE

V OKVIRU PROJEKTA VABLJENI TUDI NA VSE NEDELJSKE VADBE (funkcionalna vadba, boot camp, košarka), KI ŠE POTEKAJO !