Z VAMI JE MOLNIŠKI TEK BOLJŠI – NAJLEPŠA HVALA !

Kislo vreme, konstantne padavine, blato, spolzke korenine in visoke vode, nagnjena trava, en kup zadreg, ki bi lahko pomenile okrnjeno organizacijo Molniškega teka – tradicionalne rekreativne tekaške prireditve v ČS Sostro, ki je največji ponos našega društva. Tudi 14. 5. 2023  2022 bo ŠPORTNEMU DRUŠTVU ZADVOR ostala v lepem spominu – skupaj z vami je 42. izvedba Molniškega teka imenitno uspela, zato se društvo iskreno zahvaljuje vsem, ki ste pomagali pri izvedbi teka. Ob tem izkoriščamo priložnost tudi za zahvalo vsem prostovoljcem, ki ste v dneh pred dogodkom, med samim dogodkom in kasneje pripomogli k temu, da je nedelja minila v res pozitivnem vzdušju.

 

NAJLEPŠA HVALA ZA POMOČ !

 

Pri izvedbi teka so nam pomagali:

 

Still inžinering

 

Belektron d.o.o.

 

Športna hiša BTC

 

Gregor Bužga – vulkanizerstvo

 

Gostilna pri Kovaču

 

Pizzeria Pr Buric

 

Gostilnica Orle

 

Zavarovalnica Triglav

 

Frizerski salon Irena

 

Pekarna Kristan

 

Pekarna Ježek

 

Hiša lepote Porenta

 

Panem pekarna

 

Glasbena šola Bučar

 

Strim PLUS

 

Slaščičarna Polje

 

Bar 2´12

 

TEM

 

Društvo prvih posredovalcev

 

PD Križe

 

EQUA

 

Smrekovit

 

Studio Rožnik – medalje in pokali

 

DRUŠTVO ŽENA IN DEKLET LJUBLJANA MOSTE POLJE

 

M O L – ČS SOSTRO