V TOREK IN SREDO – ETM – S KOLESI NA PANCE & BABNO

Tudi Športno društvo Zadvor v sodelovanju z MOL  sodeluje na letošnjem  EVROPSKEM TEDNU MOBILNOSTI. Tokrat kar z dvema dogodkoma. V torek se podamo po asfaltnih cestah na Pance, v sredo se vozimo z mtb-ji po poteh Babne gore in Debnega vrha. Oboje kakopak velja, če bodo razmere ustrezne. Seveda prijavnine ni, še manj so potrebne prijave, vse kar je potrebno storiti je, da pridete dobre volje, z normalnim nivojem pripravljenosti, v torek oz. sredo ob 16:00 pred Zadružni dom Zadvor od koder bosta potekali letošnji kolesarski dogodivščini. Za torkovo avanturo se priporoča vsakršno izpravno kolo, za sredo velja še dodatek, da naj bo zadevno izpravno kolo vsaj gorskega tipa s prednjim vzmetenjem. Glede dodatnih vprašanj: obvestila@sportnodrustvozadvor.si

Vljudno vabljeni !