ODŠTEVANJA JE KONEC: DNEVI ČETRTNE SKUPNOSTI SOSTRO

Ojla člani,

ODŠTEVANJA JE KONEC: priprave na še eno sezono so v polnem teku, še več: ta vikend na polno odpiramo ventile: tudi  ŠPORTNO DRUŠTVO ZADVOR se bo tudi letos predstavilo v Podmolniku ta vikend na  DNEVIH ČETRTNE SKUPNOSTI SOSTRO.  Tako v soboto kot v nedeljo bo društvo prisotno na eni izmed stojnic, kjer boste lahko pridobili osnovne informacije o letošnji sezoni.

Še posebej pa opozarjamo na sobotno dogajanje, kjer bomo od 15-te ure dalje tudi z aktivnostmi v živo predstavljali  LATINO, PILATES, AEROBIKE IN OTROŠKO TELOVADBO. Ne samo, da ste vljudno vabljeni k pridobivanju informacij, temveč bomo še bolj veseli sodelovanja na predstavitvenih sobotnih vadbah. Več nas bo, bolj bo radoživo. Vljudno vabljeni !

SE vidimo na DNEVIH ČETRTNE SKUPNOSTI SOSTRO TA VIKEND !

p.s. to še ni vse – kot običajno tvoje društvo tudi letos išče člane za formiranje društvene ekipe za sodelovanje na GOLAŽIJADI – podrobnosti pridobiš na naši stojnici ta vikend !

Športni pozdrav !