41. MOLNIŠKI TEK – NAČINI PRIHODA

V nedeljo, 15. 5. 2022 se dobimo na že tradicionalnem, 41. Molniškem teku. Da bo vaša izkušnja še boljša, smo za vas pripravili nekaj napotkov:

Udeležence letošnjega Molniškega teka spodbujamo k uporabi okolju prijaznih načinov prihoda:

KAKO PRITI?

Štart teka je pred Zadružnim domom Zadvor. To je izhodišče za vaš premislek o načinu prihoda.

PEŠ ALI S KOLESOM

Če živite v bližini, ali pa vam razdalje, ki jih lahko prehodite ali prekolesarite iz kateregakoli dela Ljubljane na štart Molniškega teka ne predstavljajo težav, vas vabimo da se srečamo peš ali s kolesom.

MESTNI AVOTOBUS št. 13 oz. trinajstka

Vedno je  tudi na voljo mestni avtobus št. 13 (ugodni sta postaji ‘Zadvor‘ in končna postaja ‘Sostro’).

Z AVTOM

Seveda pa se lahko pripeljete tudi z avtom in parkirate npr. pri OŠ Sostro ali na parkirišču pod cerkvijo na Sv. Urha. V obeh primerih potrebujete do prizorišča maksimalno deset prijetnih minut sprehoda.