41. MOLNIŠKI TEK – memorial Milana Briclja

z začetkom ob 10.30 za otroke in ob 11.00 uri

za vse ostale kategorije

Kje: V ZADVORU – ČS SOSTRO – Ljubljana

Štart in cilj pred Zadružnim domom Zadvor.

Prijave: organizator jih bo sprejemal od 8.30 do 10.30 ure pred Zadružnim domom Zadvor, Cesta II. grupe odredov 43, 1261 Ljubljana, Dobrunje.

Štartnina: 15 € ob prijavi na dan prireditve; za člane ŠD Zadvor 10 € na posameznika; predšolski otroci, osnovnošolci in srednješolci ne plačajo štartnine.

Predprijave s plačilom za odrasle 10 € na spletni strani ŠD Zadvor do 12.05 2022; za člane ŠD Zadvor 5 € na posameznika.

Prijava je dokončno veljavna z dnem plačila.

Dolžine teka: 200 m, 400 m, 2 km, 5 km, 10 km in 20 km.

Trasa: ravninska (po travnikih, gozdnih poteh in makadamu, štart in zaključek pred Zadružnim domom Zadvor).

Razglasitev rezultatov, podelitev pokalov, medalj in nagrad bo po končanem tekmovanju pred Zadružnim domom Zadvor. Tekmovalci bodo v času tekmovanja zavarovani pri Zavarovalnici Triglav. Organizator bo pripravil sadni obrok za vse udeležence in poskrbel za varstvo otrok v času, ko bodo njihovi starši tekmovali.

Informacije: na spletni strani www.sportnodrustvozadvor.si

in Peter Miklavec; peter.miklavec@gmail.com