RAZGIBAJMO LJUBLJANO 2022 – BREZPLAČNA VADBA NA TRIM STEZI – OD DANES DALJE

V sredo 2. 3. 2022 ob 17.15, ponovno začnemo z vadbo na trim stezi Zadvor z začetkom na otoku športa pri Brunarici Zadvor pod strokovnim vodstvom. Vadba je primerna za vse starosti in prilagojena vsakomur. Vsak namreč dela po svojih zmožnostih.

Traja približno 1uro in 15min.

Dobimo se pri Brunarici Zadvor.

Lepo vabljeni vsi zainteresirani !

Športno društvo Zadvor v okviru delovanja v Športni zvezi Ljubljane in v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana, na lokalnem nivoju že dolga leta skrbi za

osveščanje in izobraževanje na področju telesne aktivnosti, posebno pozornost namenja prav telesno manj aktivnim osebam.

Med različnimi programi, ki jih izvajajo v konzorciju Razgibajmo Ljubljano je tudi

brezplačna vadba na otokih športa. Na kar 17 lokacijah bo po Ljubljani bo od prvega marca dalje potekala vodena vadba za razvoj splošne moči in gibljivosti. Vadba bo potekala enkrat tedensko po 60 minut. V ČS Sostro vsako sredo ob 17:15. Ostale lokacije in urnike lahko preverite na www.razgibajmoljubljano.si ali na www.szlj.si.

#razgibajmoljubljano #sportnazvezaljubljane #LJzate #Otokisporta #povezujemosport#sportnodrustvozadvor

ptr