ŠE VEDNO JE MOGOČA VADBA PREKO ZOOMA

Pozdravljeni!

Jesenski dnevi se že začenjajo, in zunaj je vedno bolj mrzlo. Športno društvo Zadvor vam ponuja priložnost za gibanje iz udobja in toplote doma. Začenjajo se spletne vadbe proti osteoporozi namenjene starejšim. Primerne so za vse, tako da ni potrebe za strah. Redna vadba, izvajanje vaj vodeno in redno je zelo pomembno – ojača vaše mišice in s tem olajša starostne težave. Vadbe potekajo preko zooma, vedno bolj uporabljene spletne platforme, ki jo je izjemno lahko uporabljati. Če vam tehnologija ne gre najbolje od rok za rokav pocukajte vašega vnuka ali soseda ali pa kontaktirate nas – rešitev je zagotovo blizu ?. Vadbe potekajo ob torkih in četrtkih dopoldne,  vodi pa jih Milenka Kern, vaditeljica z ogromno izkušnjami in znanja. Za dodatne informacije ali pomoč lahko kontaktirate 041 743 021 ali pa športno društvo na mailu obvestila@sportnodrustvozadvor.si

Dobra vadba je le klik stran!

Ps. v torek se vidimo v živo na zumbi, badmintonu, košarki……VABLJENI !