KOLESARSKI ČETRTEK – 16.9.2021 – EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI

Dobro jutro !,
aktivnosti v društvu, jesenskemu času novih začetkov primerno, ne pojenjajo, zato vas že vabimo na nove aktivnosti, ki se imajo zgoditi ta teden.
V dneh od 16. 9. 2021 do 22. 9. 2021 bo EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI, v sklopu katerega društvo, za promocijo trajnostne mobilnosti pripravlja, kolesarski četrtek tako za ljubitelje cestnega kot gorskega kolesarstva. Oboji se dobimo ob 16:00 na parkirišču pri OŠ Sostro in nato odkolesarimo na 2 lepi trasi po ČS Sostro. Za cestne kolesarje, ki bodo šli po trasi Dirke po Sloveniji, bo točka obrata na Pancah (z manjšim presenečenjem), za gorske kolesarje bo ta točka na Pugledu, a še prej se bodo znojili proti Žagarskemu vrhu. Zanje bo presenečenje v dolini. Več v priponk (kolesari se na lastno odgovornost, izpolnjen PCT pogoj; dogodek bo izpeljan v primeru primernega vremena).
Vljudno vabljeni na kolesarski četrtek !