PREDSTAVITEV REKREATIVNIH AKCIJ IN NORDIJSKIH ŠPORTOV – NEDELJA – 5. 9. 2021

V nedeljo 5. 9. 2021 v okviru projekta RAZGIBAJMO LJUBLJANO bo v okolici (štartne lokacije: Brunarica Zadvor in Gostilnica Orle)  potekala predstavitev celoletnih ljubljanskih rekreativnih akcij in nordijskih športov:

–        9:00 začetek predstavitve skajka, kratka predstavitev in tečaj nordijske hoje, možna izposoja skajkov in palic: kje V začetek pred Brunarico Zadvor in po cesti proti Podmolniku,

–        10:30 – Brunarica Zadvor: začetek pohoda po smučarsko na Orle; začetek skike vzpona na Orle,

–        11:00 – začetek predstavitev rekreativnih akcij in nordijskih športov  na Orlah: 10 vrhov po okolici Ljubljane,  S kolesom po okolici Ljubljane, Grem, greva, gremo na Orle, predstavitev skika, predstavitev palic za nordijsko hojo,

–         11:30 prihod pohodnikov in skajkerjev na Orle.

Rekreacija je pred vrati – Vljudno vabljeni !!!!