V ŠDZ migamo – SPET

Pozdravljeni,

v ŠDZ spet migamo. Ta teden lahko z nami v Zadružnem domu Zadvor zaplešete, prebudite mišice s pilatesom. O petkovem dogajanju pošljemo še dodaten mail. Seveda vse to ob upoštevanju in spoštovanju Covid ukrepov.

Plešemo v ponedeljek in sredo.

Pon. 15.15. -17.15.

2 skupini šolski otroci

—————————————

Odrasli v paru 19h

—————————————

Sreda

Solo latin ladies 18.40.

Solo latin ladies 19.40

—————————————-

V ponedeljek in sredo je na sporedu tudi pilates.

—————————————————————-

Vabljeni na odgovorno rekreacijo !

Športni pozdrav !

p.s.

GREM, GREVA, GREMO NA ORLE že vseskozi poteka – vabljeni k sodelovanju, poti na Orle so imeniten poligon za dobro počutje. 

S KOLESI PO VRHOVIH OKOLI LJUBLJANE – z marcem smo začeli z akcijo. Ponovno se lahko preznojite na sosednjih klancih in pri tem še požigosate vašo SKPVLJ knjižico. V njej je dovolj prostora za pošteno kolesarsko kondicijo. Vabljeni k sodelovanju!