PODARI DEL DOHODNINE SVOJEMU DRUŠTVU

Pozdravljeni,

v upanju, da v času preventivne izolacije niste popolnoma pozabili na rekreacijo vas lepo pozdravljamo in privoščimo čim več gibanj na prostem. Društvo si sicer prizadeva za vzpostavitev rekreacije v danih razmerah, o čemer ste obveščeni na različne načine. Trenutno opozarjamo na vadbo pilatesa Naje Ferkov.

Obenem se že tradicionalno na vas obračamo s prošnjo po namenitvi dela dohodnine našemu društvu – ŠPORTNEMU DRUŠTVU ZADVOR, ki je nosilec statusa društva, ki deluje v javnem interesu na področju športa. Običajno to počnemo sami, letos pa je Olimpijski komite Slovenije pripravil spletno stran

PODARI DEL DOHODNINE ŠPORTU,

kjer lahko izbirate med športnimi društvi v javnem interesu in jim enostavno namenite del dohodnine.

Če želite poiskati naše društvo, na strani v rubriko »donacijo želim nameniti« enostavno vtipkajte ŠD Zadvor oz. svoje društvo poiščite v spustnem seznamu.

Za lažjo odločitev o namenitvi dela dohodnine prav ŠD Zadvor dovolite, da navedemo nekaj poudarkov iz naših dejavnosti v letu 2020:

–         tudi letos izpeljan že 39. Molniški tek,

–         tudi letos izpeljana prireditev Veter v laseh,

–         kljub slabim epidemiološkim razmeram in slabemu vremenu izpeljan Športni vikend ČS Sostro,

–         sodelovanje na čistilni akciji OČISTIMO LJUBLJANO,

–         tudi letos izpeljane aktivnosti v času zimskih počitnic

–         sodelovanje na tednu mobilnosti,

–         v okviru danih možnosti izpeljava redne tedenske vadbe v okviru več kot 20-tih rekreativnih vadb,

–         spodbujanja rednega pohodništva v okviru GREŠ, GREVA, GREMO NA ORLE,

–         spodbujanja kolesarjenja v okviru S KOLESOM PO VRHOVIH OKOLI LJUBLJANE,

Za donacije iskrena hvala !

Športni pozdrav !