ŠPORTNI VIKEND ČS SOSTRO se bliža: o pohodu, košarki in nogometu

Zgolj še enkrat spat in akcija:

ŠPORTNI VIKEND ČS SOSTRO jutri odpira svoja vrata. Vabimo vas, da delovni teden zaključite z večernim pohodom na Orle. Ker je štart na Urhu predviden ob 18:30, vam bo še posebej prav prišla čelna svetilka, odveč ne bodo niti palice. Nasploh društvo apelira na uporabo primerne opreme, saj je tu jesen in z njo nekaj več alinej za sproščeno hojo (odpadlo litje, korenine, mrak ipd.).

Poleg SKIKE rekreacije, bo v soboto na igriščih OŠ Sostro nasploh aktivno. Vabimo vas, da v soboto popoldne pridete na igrišče in odigrate kakšno igro 3 na 3, zagotovo pa se bo našla tudi klientela izzvežbana v pepčku in drugih nogometnih igrah !

Vabljeni na prijetno popoldansko rekreacijo, primerno za vse vse, ki trzajo na različne vrste žog in z njimi povezanih dejavnosti!