VETER V LASEH V ČS SOSTRO – 11. 10. 2019


ŠD ZADVOR v sodelovanju z OŠ Sostro v petek 11. 10. 2019 pripravlja vsakoletni rekreativnih praznik za osnovnošolce, ki bo potekalo na različnih športnih površinah v ČS Sostro (telovadnica in igiršča OŠ Sostro, dvorana Zadružnega doma Zadvor in trim steza v Zadvorskem hribu).

Na prireditvi se bodo osnovnošolci seznanili s pomembnostjo zdravega načina življenja. V okviru predreditve bodo predstavljene različne zvrsti rekreativnega udejstvovanja (poleg klasičnega poligona v Zadružnem domu Zadvor) in blagega oviratlona na trim stezi v Zadvorskem hribu, jim vedno predstavimo tudi kaj novega. Letos bo v sodelovanju s SANKUKAI KARATE LJUBLJANA to karate.

Vabljeni k sodelovanju !Izvedbo programa Veter v laseh je omogočilo sofinanciranje Ministrstva za zdravje RS in Fundacije za šport. Program je del prizadevanj Dober tek Slovenija za več gibanja in bolj zdravo prehrano.