PRVE URADNE URE

PRVE URADNE URE

V ponedeljek 7. 10. 2019, od 17:00 do 18:00 bodo prve uradne ure društva v tej sezoni.

Kot ponavadi: v društveni pisarni, v prvem nadstropju Zadružnega doma Zadvor. Tu lahko uredite šd-jevske zadeve, kot so plačila posameznih vadb ipd.

Ob tem naj vas spomnimo na različne možnosti, ki jih nudi društvo (poleg udeležbe na rednih tedenskih vadbah):

– LETNA KARTA (sezona 2019/20) omogoča obisk več vadb hkrati in sicer: pilates, jogo, splošno vadbo, aerobiko, funkcionalno vadbo, rekreacijo ženske in zumbo itd.. Imetniki letne karte lahko med temi vadbami nemoteno prehajajo in si sami prilagajajo aktivnosti. Karta je neprenosljiva in velja za eno osebo v sezoni,

– DESETKA – je komplet desetih kuponov (10), vnaprej plačanih obiskov, ki jih imetnik lahko izkoristi kadarkoli v kateremkoli izmed razpisanih terminov posamezne vadbe. Kuponi so veljavni do konca sezone 2019/20.

– DARILNI BON – PODARITE NEKAJ ZDRAVEGA: izkoristite možnost nakupa darilnega bona, s katerim lahko omogočite redno vadbo tudi komu od najbližjih: naj spoznajo, da rekreacija ni bav bav, temveč prvi korak k boljšemu počutju.

VABLJENI !