VPIS IN OSTALE REČI

Bliža se sezona redne rekreacije, zato z izbiro vadbe ne oklevajte. Urnik preverite TU, najbolj zagrete obveščamo, da se z VPISi lahko pozabavate jutri, V TOREK 24. 9.2019 od 18. ure dalje v preddverju dvorane Zadružnega doma Zadvor (velja tudi za plavalce).Še pred tem se lahko udeležite tudi brezplačne TEKAŠKE VADBE pod okriljem našega društva (štart pred Zadružnim domom Zadvor). Tudi tokrat bo tek prijaznejši, saj se bo teklo z Evo K. – JUTRI OB 17-TIH ! Mimogrede: joga že poteka !

Še ta teden vabljeni na brezplačne plesne vadbe:

  • DRUŽABNI PLESI V PARU
  • SOLO LATIN LADIES
  • DANCE STARS – ŠOLSKI OTROCI
  • CICI DANCE – PREDŠOLSKI OTROCI

VABLJENI V NOVO SEZONO !

 

p.s. ali veste:

– da še vedno poteka GREM, GREVA, GREMO NA ORLE,

– da še vedno poteka S KOLESOM PO VRHOVIH OKOLI LJUBLJANE ?

Še vedno VABLJENI !