FEBRUARSKE URADNE URE – PON. – 4. 2. 2019 – IN OSTALO


Dež odnaša upanje na ponovitev lanske zime, ko se je v dolini pod Urhom veselo tekalo na smučeh. A kljub jesenskemu vzdušju v društvu brbota. Že jutri, tj. v ponedeljek 4. 2. 2019 je na sporedu ura namenjena urejanju društvenih stvari, Torej, vabljeni jutri od 17:00 do 18:00 v društveno pisarno, v prvo nadstropje Zadružnega doma Zadvor.[/vc_hoverbox]Dež odnaša upanje na ponovitev lanske zime, ko se je v dolini pod Urhom veselo tekalo na smučeh. A kljub jesenskemu vzdušju v društvu brbota. Že jutri, tj. v ponedeljek 4. 2. 2019 je na sporedu ura namenjena urejanju društvenih stvari, Torej, vabljeni jutri od 17:00 do 18:00 v društveno pisarno, v prvo nadstropje Zadružnega doma Zadvor. Poleg DESETKE lahko uredite tudi kakšen drug opravek:

npr. lahko se prijavite k aerobiki, kjer je še vedno dovolj prostora za vse, ki jim ustreza tovrstna rekreacija. Vse kolesarje spotoma obveščamo, da bo tudi letos vozilo PO VRHOVIH OKOLI LJUBLJANE. Če bodo razmere ustrezne štartamo 1. 3. 2019, sicer malo kasneje. Razmere so sicer nadvse ugodne za pohodnike. GREM, GREVA, GREMO NA OLRE 2019 že poteka, a za pristop k redni pohodniški rekreaciji še zdaleč ni prepozno. In ker se res neradi ponavljamo, bomo samo enkrat v tem mailu omenili, da šele redna rekreacija dviga kvaliteto življenja. Skratka: tudi pohodniško prijavo lahko uredite jutri.

VABLJENI!