Vodena vadba / splošna vadba / aerobika

Na polovici jesenske sezone je napočil čas za nekaj sprememb, o katerih v nadaljevanju:
1. vodena vadba po otokih športa in trim stezi bo odslej potekala ob sredah in sobotah dopoldne. Ob sobotah ob 9-tih bo z vami Simona Škafar, ob sredah ob 10-tih pa Tine Juvan. Še naprej velja, da je vadba brezplačna. Vabljeni !
2. obveščamo tudi, da ima splošno vadba, ki je na sporedu ob ponedeljkih ob 19:30 do 21:00 in ob petkih ob 18:30 do 19:30 v mali telovadnici OŠ Sostro novega vaditelja. Luka obvlada in uživa v raznoliki vadbi, ki je primerna za vse. Ker je na vadbi še nekaj prostora, je oklevanje odveč. Vabljeni !
3. še vedno vabimo na aerobiko, ki je pestra, dinamična oblika druženja in kjer preko preprostih korakov, koreografije ter preko vaj za moč poskrbimo za mišice nog, zadnjice in trebuha. Vsako sredo v ob 19.00 uri v dvorani Zadružnega doma Zadvor. Vabljeni !
Od srede popoldne vabljeni tudi k ogledu slik o društvenih aktivnostih zadnjega obdobja, ki bodo razstavljene v vitrini pred knjižnico Zadvor !