Športni dan ČS Sostro bo 14. 10. 2018

V zvezi s ŠPORTNIM DNEVOM ČS SOSTRO obveščamo, da jutri zaradi bolezni zumba odpade, zato pa bo AEROBIKA! OB 9:30 V ZDZ! Vabljeni! Športno društvo Zadvor v sodelovanju s Turističnim društvom Zadvor še vedno meni, da je vremenska napoved zgolj informacija o tem kako se obleči, zaradi česar društvi tudi letos organizirata v nedeljo 14. 10. 2018 ŠPORTNI DAN ČS SOSTRO, ki bo potekal na terenih in igriščih Četrtne skupnosti Sostro. KOSTANJEV (kolesarski) MARATON 9:00 Zadružni dom Zadvor POHOD PO ZADVORSKEM HRIBU 11:00 Brunarica Zadvor KOŠARKA 11:00 Igrišče pri cerkvi (družinski) NOGOMET 11:30 Igrišče OŠ SOSTRO ZUMBA 9:30 Zadružni dom Zadvor DRUŽINSKI POHOD PO TRIMU 12:00 Brunarica Zadvor TEK Z NEJCEM 10:00 Zadružni dom Zadvor VODENA VADBA PO TRIM STEZI & FITNESS NA PROSTEM 11:00 Brunarica Zadvor Tudi letos  bo del zgodbe tudi KOSTANJEV PIKNIK v Brunarici Zadvor od 13. ure naprej. Točno tam boste lahko poskusili tudi letošnjo letino praženega krompirja in palačink. In ker je za srečo vedno treba malce tvegati, vas ta dan vabimo tudi k srečelovu ! Poleg ostalega se bodo med nagradami skrivale DESETKE in CELOLETNA KARTA! VABLJENI!