Nova sezona se bliža

Nova sezona se nezadržno bliža. Trenutno dogovorjeni urnik za sezono 2018/19 je objavljen na društvenih spletnih straneh,(še vedno pa si pridržujemo pravico do spremembe urnika). Po plesalcih in zumbarjih naslednji teden, v torek 18. 9. 2018 začenjajo tudi jogice in jogiji. Ostali začnemo oktobra in do takrat je potrebno še marsikaj postoriti kot npr.:

1. Precej radovedni smo ali bo namizni tenis v avli OŠ Sostro ob četrtkih od 19:00 do 20: 30 zaživel in bo za tovrstno rekreacijo dovolj prijavljenih. Prav zato nabiramo prijave (na ta mail) do torka 18. 9. 2018 do vključno dvanajste ure ! VABLJENI K PRIJAVI (na ta mail)!

2. Letos bo otroška telovadba za predšolske otroke potekala ob petkih od 17-te ure dalje. V kolikor bo zanimanje in bo do torka 18. 9. 2018 dovolj prijav, bomo razmislili o dveh terminih (kot je bilo običajno v prejšnjih letih), sicer bomo vadbo izpeljali v petkovem terminu od 17:00 do 18:00. Prav zato nabiramo prijave (na ta mail) do torka 18. 9. 2018 do vključno dvanajste ure ! VABLJENI K PRIJAVI (na ta mail)!

3. Ste nemara pomislili tudi na plavanje v letošnji sezoni ? V ŠD Zadvor smo in zato smo se odločili, da bomo zainteresiranim članom v primeru zadostnega števila prijav (da prav ste uganili: do torka 18. 9. 2018 do dvanajste ure) omogočili plavanje na Kodeljevem v bazenu Fakultete za šport. Zadevo smo si zamislili takole:

gre za koriščenje društvene skupinske karte za plavanje (od oktobra dalje), ki se jo lahko izkoristi vsak dan v tednu, pri čemer so vsakodnevno dovoljeni trije vstopi v bazen. Med delavniki so termini namenjeni rekreativnemu plavanju naslednji:

od 6:00 do 9:00

od 12:00 do16:00

od 20:00 do 23:00 (razen v sredo, ko se rekreacijsko plavanje prične ob 21:00),

ob sobotah in nedeljah je plavanje mogoče od 8:00 do 22:00.

Glede organizacije in izvajanja tovrstne oblike rekreacije bi se zainteresirani dogovorili na sestanku namenjenemu zgolj tej temi. Tudi v tem primeru radovedno, vedoželjno nabiramo prijave (na ta mail) do torka 18. 9. 2018 do vključno dvanajste ure ! VABLJENI K PRIJAVI (na ta mail)!

Spotoma opozorimo še na dejavnosti društev iz okolice. Vsi tisti, ki ne boste utegnili na že predstavljeno čistilno akcijo OČISTIMO SLOVENIJO, ste vljudno vabljeni na Pohod pod Pugledom.