Športni ponedeljek

Vabljeni danes (in naslednja 3 ponedeljke) od 17-te do 18-te ure v pisarno ŠD Zadvor (prvo nadstropje v Zadružnem domu Zadvor), kjer lahko uredite vse potrebno za začetek nove sezone: –          Izberete vadbe, se vpišete (vpis je veljaven s plačilom) in prejmete odgovore na morebitna vprašanja –          se pozanimate o LETNI KARTI (ki omogoča obiskovanje vseh vadb v organizaciji našega društva) –          morda pomislite na DESETKO (ki je komplet desetih (10), vnaprej plačanih obiskov – kuponov, s katerimi imetnik prosto razpolaga in jih lahko izkoristi po prostem preudarku ter predvsem takrat, ko sam to želi; omogočajo mu večjo samostojnost in predstavljalo prvi korak k redni tedenski vadbi) –          se pozanimate o projektu RAZGIBAJMO LJUBLJANA, v okviru katerega vas ta teden vabimo na o   vodeno vadbo po trim stezi – DANES OB 17-ih: VABLJENI NA brezplačno VODENO VADBO PO TRIM STEZI IN FITNESU NA PROSTEM !; z vami bo Tine Juvan ! Dobimo se pri Brunarici Zadvor !, o   jutri ob 17-ih – brezplačna vodena tekaška vadba – DOBIMO SE PRI ZADRUŽNEM DOMU ZADVOR – z vami bo Nejc , o   vabljeni na zumbo, ki že poteka redno ob torkih in četrtkih –  TA TEDEN IZKORIŠČAMO LEPO JESEN (in dajemo možnost mirni obnovi odra v Zadružnem domu Zadvor) –  JUTRI BO VADBA POTEKALA NA PROSTEM – OB 19-TIH – NA IGRIŠČU OŠ SOSTRO. Spotoma si lahko rezervirate tudi čas za soboto 15. 9. 2018, ko se bo tudi naše društvo priključilo vseslovenski akciji OČISTIMO SLOVENIJO. Prijazno vabimo k sodelovanju ! Za sodelovanje v okviru društva kontaktirajte Marijo Pavlič ali preko društvenega maila. Mimogrede: tudi plesna vadba že poteka ! Vabljeni k sodelovanju ! Športni pozdrav !   p.s. te zanima plavanje ? Več kmalu !