»NUCAMO TE – SPUCAMO VSE« !

To soboto, 7. 4. 2018, se Športno društvo Zadvor pridružuje ČS Sostro, TD Zadvor in ostalim v tradicionalni splošni čistilni akciji v ČS Sostro. Naloga našega društva bo očistiti Cesto 13. julija, Cesto II. grupe odredov (od Micke dalje), dolino Konjščice in vse poti, ki vodijo na Orle.

Še posebej iščemo in vabimo k sodelovanju vsaj 3 prostovoljce za pomoč v gozdu, kjer bodo/bomo sprostili ( oz.  odstranili vsa drevesa) vse pohodne poti proti Orlam v Zadvorskem hribu.

Začetek akcije je v soboto ob 9h . Rokavice in vreče ima Marija Pavlič, ki

lepo naproša vse, ki so se pripravljeni vključiti v akcijo, da se ji čimprej javijo (zaradi organizacije in razdelitve materiala).

Kdor zjutraj ne utegne, pa ima na zalogi nekaj dobre, čistilne volje za popoldne, naj se ravno tako javi.

Za vsakega bo na voljo tudi klobasa, če bo čistil dopoldan – kuhana, če bo čistil popoldan – surova.

Prosim, javite se čimprej, (na tale email, na pavlicmarija@gmail.com ali telefon 031 657 923) !

VABLJENI K SODELOVANJU !