SPET DOGAJA NA POLNO !

Ne samo, da še vedno vztrajamo pri vabilu na sobotno skupščino društva, tudi sicer vas želimo opomniti, da je sneg skopnel in je prišel čas za spomladanske aktivnosti.

Že to soboto, 17. 3. 2018 ob 9:00 vas vabimo na brezplačno vadbo po otokih športa, namigujemo tudi, da si v tednu od 19. 3. 2018 dalje že lahko načrtujete brezplačno tekaško vadbo in da lahko od tega tedna naprej v Brunarici Zadvor že nabavite kartončke za kolesarsko akcijo Po vrhovih okoli Ljubljane.

O podrobnostih naštetih aktivnosti boste podrobneje obveščeni v naslednjih dneh. Ne bo odveč niti preverite društveno spletno stran ali FB. In seveda nikakor ne pozabite na letošnjo izvedbo MOLNIŠKEGA TEKA. Ta bo letos 22. 4. 2018 !

VABLJENI K UDELEŽBI !

 

DODATNO OBVESTILO GLEDE DANAŠNJE VADBE PO OTOKIH ŠPORTA IN TRIM STEZI: 

Za danes napovedana vadba po otokih športa in trim stezi je zaradi slabega vremena odpovedana. Nadaljujemo naslednji vikend ! Hvala za razumevanje !