ŠE VEDNO JE PROSTOR ZA REKREACIJO

Sredina krompirjevih počitnic je ravno pravi trenutek za opomnik , da je še vedno možna udeležba na nekaterih vadbah, ki jih v sezoni 2017/18 omogoča ŠD Zadvor. Predvsem vas vabimo:

– na aerobiko v Zadružni dom Zadvor,

– nekaj prostora se bo našlo na badmintonu,

– vse, ki jim teden prehitro spolzi čez, vabimo na petkov VIT FIT,

– še vedno pa se je mogoče priključiti ponedeljkovi ženski rekreaciji.

 

Glede otroške telovadbe vas obveščamo, da po počitnicah skupini združujemo. Odslej telovadba poteka 1 uro in sicer od 16:30-17:30. Prostora v telovadnici je še nekaj, tako da vabljeni vsi otroci od 2-6 let.

Kot ponavadi, tudi tokrat povemo, da podrobnejše informacije o urniku najdete na naši spletni strani. Vedno smo vam na voljo preko našega elektronskega naslova, preko FB, lahko pa nas poiščete tudi osebno ali na vadbah.