Športni dan ČS Sostro – nedelja – 15. 10. 2017

Športno društvo Zadvor v sodelovanju s Turističnim društvom Zadvor meni, da je vremenska napoved zgolj informacija o tem kako se obleči, zaradi česar društvi tudi letos organizirata v nedeljo 15. 10. 2017  Športni dan ČS Sostro, ki bo potekal na terenih in igriščih Četrtne skupnosti Sostro.

Tega dne tudi letos ne bo manjkal kostanjev piknik v Brunarici Zadvor od 13. ure naprej. Točno tam boste lahko poskusili tudi letošnjo letino praženega krompirja in palačink. In ker je za srečo vedno treba malce tvegati, vas ta dan vabimo tudi k srečelovu ! Med nagradami se bosta skrivali DESETKI in CELOLETNA UDELEŽBA NA OTROŠKI VADBI !

Kaj vas torej poleg prijetnega druženja, letos čaka na Športnem dnevu ČS Sostro? :

– KOLESARSKI KOSTANJEV MARATON – ob 9:00 – Zadružni dom Zadvor

– DRUŽINSKI POHOD PO ZADVORSKEM HRIBU – ob 12:00 – Brunarica Zadvor

– ZUMBA – ob 12:00 – Zadružni dom Zadvor

– OTROŠKI TRIMČEK NA POLIGONU – od 10:00 do 12:00 – Zadružni dom Zadvor

– KARATE – od 10:00 do 12:00 – Zadružni dom Zadvor

– VODENA VADBA PO TRIM STEZI – ob 11:00 – Brunarica Zadvor

– VADBE, KI SE PO URNIKU IZVAJAJO TA DAN:

o Funkcionalna vadba

o Boot camp

o Košarka 

o nogomet