Dobrodošli v sezoni 2017/2018 !

…po gneči na cesti se že zdi, da je zdaj pa res konec dopustniških dni in ker vsak konec pomeni nov začetek, te momente izkoriščamo za začetek nove sezone. Tudi letos se bo v ŠD Zadvor dogajalo mnogo in še več – o vsem boste pravočasno obveščeni, že tokrat pa vas vabimo na začetke dveh dejavnosti, ki se začnete v torek 5. 9. 2017:

 

 

1.     – Vabljeni na tekaško vadbo z Evo in Nejcem –  gre strokovno, brezplačno, vodeno vadbo po terenih v okolici – vadba idealna za stopnjevanje forme pred ljubljanskim maratonom, in to v neposredni bližini vašega doma (podrobnosti v priponki) – se vidimo pred Zadružnim ob 17-uri

 

2.     – Vabljeni na začetek ZUMBE. Tudi Drago vas  za uvod vabi v torek 5. 9. 2017 ob 19-uri.

 

Spotoma si lahko rezervirate tudi čas za obdobje, med 12. 9. in 14. 9., ko bo ŠD Zadvor pripravilo dneve odprtih vrat, na katerih se bo pridobilo informacije o novi sezoni !