ZDRAV NAČIN ŽIVLJENJA – PREDAVANJE !

Redna športna dejavnost je del telesne dejavnosti in je ena od najpomembnejših sestavin zdravega življenjskega sloga, ki lahko vpliva na človekovo zdravje in s tem na dvig kakovosti življenja. Pozitivni vplivi telesne dejavnosti se po izsledkih številnih raziskav kažejo tako na področju telesnega kot tudi drugih oblik zdravja.

 

O tem in še več bo v ponedeljek 19. 6. 2017 ob 19. uri v sejni sobi Zadružnega doma Zadvor predavala mag. Jožica Mesarič, prof. zdr. vzg. (ZDL Moste-Polje). Na predavanju boo mogoče pridobiti tudi INTERPRETACIJO preizkusa hoje na 2 km na katerega smo vas povabili pred kratkim !

 

Vabljeni – dodatno znanje ne boli – zdravje dela poletje prijetnejše !

 

Obvezne prijave na : info@sportnodrustvozadvor.si do petka 16. 9. 2017. 

 

Športni pozdrav !