TEČAJ ROLANJA ZA OTROKE :12.6. – 16.6. 2017 – IGRIŠČE OŠ SOSTRO

ŠD Zadvor vabi na TEČAJ ROLANJA, ki je namenjen predšolskim otrokom in otrokom od 1. do 4. razreda.

Tečaj bo potekal v tednu od 12.6. do 16.6. 2017 vsak dan od ponedeljka do petka (vsakič po 2 šolski uri na dan) na igrišču OŠ SOSTRO.

Tečaj vključuje učenje rolanja v homogenih skupinah do 10 otrok glede na predznanje, starost in želje. Vaditelji rolanja popeljejo otroke skozi program, ki zadovoljuje tako začetnike kot tudi bolj izkušene, zabave željne športnike. Ob zaključku tečaja vsak udeleženec prejme tudi diplomo. V kolikor bo ob prijavah tudi interes za opravljanje vaje za ZLATEGA SONČKA, lahko omogočimo tudi to.

*V primeru dežja tečaj ta dan odpade, nadaljuje se naslednji oz. prvi nedeževni dan oz. po dogovoru.

KDAJ?

ponedeljek 12.6.2017 – petek 16.6.2017 // 16:00 – 17:30

KJE?

Igrišče OŠ Sostro

CENA

30 €

OPREMA

Otroci naj imajo svojo opremo (rolerje, čelado, ščitniki za kolena, komolce in dlani), ki jo prinesejo na tečaj. Za izposojo imamo na voljo 4 komplete rolerjev (za več informacij: 041 929 052 – Marko)

PRIJAVA

Prijave sprejemamo prek e-maila na info@sportnodrustvozadvor.si oz. marusa.babnik@guest.arnes.si. Ob prijavi navedite ime in priimek tečajnika/tečajnikov, št. noge (če potrebujete rolerje) in kontaktno GSM številko ter starost otroka.

Plačilo prvi dan tečaja na lokaciji.

 

 

Za vse dodatne informacije o tečaju nam pišite na info@sportnodrustvozadvor.si ali nas pokličite na 041 929 052 (Marko)