36. MOLNIŠKI TEK – ZAHVALA

Vsem skupaj najlepša hvala za udeležbo ! Bil je lep, sproščen in prijateljski tek ! Zaradi takih udeležencev kot ste vi, z veseljem delamo ta tek, pa čeprav »prekle padajo z neba« kot je bil primer to nedeljo 23. 4. 2017, ko je bilo deževno, mrzlo in precej neprijazno za spomladansko prireditev, vreme, ki je bilo še posebej osorno do občinstva, ko so vladale razmere bolj podobne februarju kot pa prvomajskim toplotam. Zaradi tako srčnih tekačev, kot ste udeleženci letošnjega teka že 36 let zapored  tečemo na MOLNIŠKEM TEKU ! Že sedaj se veselimo naslednjega leta, ko vas bomo spet povabili na preganjanje od Brunarice Zadvor proti Urhu in tam okoli ! Hvala !

 

Pri izvedbi teka so nam pomagali:

TD Zadvor

Brunarica Zadvor

Zavarovalnica Triglav

Pizzeria Pr Buric

Gostilnica Orle

Gostilna Kovač Sostro

Pizzeria Barjanka

Pekarna Kristan

Pekarna Ježek

Jabolka Porenta

Hiša lepote Porenta

Teatree

Strim

Adria Media Ljubljana

Timing Ljubljana

FitPoint

 

Dr. Oetker