ČISTILNA BO 1. 4. & 8. 4. 2017

še preden se dobro zaženete v dan in kot po navadi osvojite pol sveta, ker to se pač danes spodobi…. ;-), vas želimo v okviru našega in vašega društva ŠE 1X SPOMNITI na

ČISTILNO AKCIJO »ZA LEPŠO LJUBLJANO« – to je tista čistilna akcija v okviru katere krajani poskrbijo, da je okolica ČS Sostro lepša in prijaznejša. DO VSEH NAS ! Zatorej: začuti lokalno pripadnost in se pridruži !

ŠD Zadvor bo sodelovanje na akciji letos izpeljalo v dveh delih. Kdor želi pobirati smeti in skrbeti za okolico v ČS Sostro se lahko pridruži čistilcem to soboto 1. 4. 2017 ob 8:30 v Brunarici Zadvor, kjer se bodo dobile vreče za smeti in rokavice ter določile lokacije čiščenja. Kot običajno bo ŠD Zadvor očistilo trim stezo in poti proti Orlam.

Drugi del čistilne akcije bo društvo izpeljalo 8. 4. 2017, ko bo čistilo in uredilo poti v dolini Konjščica. Vabilo k sodelovanju velja tudi za ta dan, ki kot običajno predstavlja

NAPOVEDNIK za 36. MOLNIŠKI TEK, ki se ima letos zgoditi v nedeljo 23. 4. 2017.

VABLJENI K UDELEŽBI !