URNIK SEZONE 2016/2017 V ŠD ZADVOR

Informacije na katere ste vsi čakali: URNIK SEZONE 2016/2017 V ŠD ZADVOR je pred vami. Če se vam zdi, da so črke na skici občutno premajhne, da bi si lahko organizirali svoje izhode IMATE PRAV ! – kliknite na naslednjo povezavo TU ! (http://www.sportnodrustvozadvor.si/urnik-vadbe.html) in začnite odštevati !

 

Večina vadb se začne oktobra, medtem pa ZUMBA punce in fantje že lahko vadite z nami; Drago vabi od začetka septembra.  V torek 13. 8. 2016 začne z JOGO tudi Milenka Kern. Letos ponovno v programu Orientalski ples in oblilo plesnih uric za mlado in staro, pa košarka v torkovem terminu in odbojka in nogomet ob nedeljah, pa boot camp in pilates , tudi tak za zdravo hrbtenico in še in še……

PONOVNO ISKRENO VABLJENI V SVET ŠD ZADVOR, KJER SE NAJDE VADBA ZA VSAKOGAR !

SE VIDIMO na vadbah!