ČEZ OVIRE DO OVIRE – 5.6.2016 ob 17:00

 

 

 

 

* KLIKNI NA SLIKO IN POGLEJ ! 

ŠD ZADVOR vabi v nedeljo 5.6. 2016 na TRIM STEZO ZADVOR, na premierno zabavno rekreativno vadbo

ČEZ OVIRE DO OVIRE.

 Dobimo se ob 17-tih v BRUNARICI ZADVOR.

 ČEZ OVIRE DO OVIRE je tek s premagovanjem najrazličnejših ovir in telovadnih pripomočkov na TRIM STEZI ZADVOR (3 km), kjer bo tekmovalec lahko preizkusil svojo vzdržljivost in telesno moč ter aktivno zaključil teden z akcijo in avanturo. Dogodek je netekmovalnega značaja (čas se ne bo meril), spodbuja zdravo rekreacijo ter krepi sodelovanje znotraj posameznih ekip. Sodelovati bo mogoče kot posameznik ali kot ekipa (vsaj trije člani). Udeležba je brezplačna.

 

SODELOVANJE NA LASTNO ODGOVORNOST !

Posameznik na športnem dogodku ČEZ OVIRE DO OVIRE sodeluje na lastno odgovornost. Organizatorji ne odgovarjajo za morebitno povzročeno škodo na materialih in/ali ljudeh. S prijavo udeleženec potrjuje, da pristaja na tveganja v zvezi z udeležbo pri tem dogodku, zato do organizatorja ne bo uveljavljal kakršnih koli odškodninskih zahtevkov. Udeleženec soglaša, da lahko organizatorji prireditve objavijo njegove podatke, fotografije, posnetke in izjave v sredstvih javnega obveščanja, ne da bi od njih zahteval kakršno koli povračilo

RAZMIGAJ SE NA TRIMU oz. BOOTCAMPAE V NARAVI !

VABLJENI !