17-tič: Po klančku gor, po klančku dol – 2016 !

Leto je naokoli, marec je za ovinkom, vreme kolesarje v teh dveh mesecih kar je minilo od začetka leta ni pustilo ravnodušnih – zdi se, da letos ni izgovora za slabo kolesarsko pripravljenost. Pa tudi če je, pravega rekreativca niti to ne vrže iz tira. Sploh pa ne marca. Kot je zdaj že tradicionalno za to obdobje, s tem prispevkom uradno poganjamo v tek letošnji kolesarski cikel, ki je pravzaprav vsakič isti, a vedno znova malo drugačen. Tudi zato smo v društvu tudi letos pristopili k organizaciji celoletne kolesarske akcije PO KLANČKU GOR, PO KLANČKU DOL, ki jo želimo predstaviti danes. Mimogrede: KLANČKI so letos ŽE 17-tič !

Uvodni pedal oz. začetek akcije: 1. 3. 2016

Finalno flikanje oz. zaključek akcije: 31. 10. 2016

Več o akciji najdete tu:  PO KLANČKU GOR, PO KLANČKU DOL – 2016